![СКУ провів спільний молебен на вшанування пам’яті загиблих під час Голокосту та нацистської окупації Києва СКУ провів спільний молебен на вшанування пам’яті загиблих під час Голокосту та нацистської окупації Києва](https://www.ukrainianworldcongress.org/wp-content/uploads/2022/09/joint-prayer-service-to-honor-the-memory-of-those-killed-during-the-holocaust-and-the-nazi-occupation-of-kyiv.png)
Сьогодні Світовий Конґрес Українців разом з Інститутом національної пам’яті та Національно історико-меморіальним заповідником «Бабин Яр» провів спільний молебен на вшанування пам’яті загиблих під час Голокосту та нацистської окупації Києва.
Дякуємо учасникам заходу: Голові Української греко-католицької церкви Блаженнішому Святославу, архієрею Православної Церкви України архієпископу Вишгородському Агапіту, Головному рабину України Асману Моше Реувену, керівнику офісу гуманітарних ініціатив СКУ Андрію Васьковичу, політичному раднику СКУ Тимішу Мартиненко-Кушлянському.