![Президент CКУ зустрівся з головою парламентської Групи дружби Франція-Україна Президент CКУ зустрівся з головою парламентської Групи дружби Франція-Україна](https://www.ukrainianworldcongress.org/wp-content/uploads/2022/01/30-hjrsd-1024-×-768px-1024-×-768px-1024-×-768px.png)
28 cічня Президент СКУ провів телеконференцію з очільницею парламентської Групи дружби Франція-Україна в Національних Зборах Франції, пані Валерією Фор-Мунтян. До розмови долучилися очільники Репрезентативного комітету української громади у Франції Тарас Горішний та Данило Штуль, а також виконавчий директор СКУ Марія Купріянова. У ході розмови обговорили безпекову ситуацію в Україні, загрозу російського вторгнення та консолідацію зусиль міжнародної спільноти на підтримку України.
Президент СКУ подякував Франції за стійку підтримку дипломатичних зусиль України та солідарність з міжнародною спільнотою на підтримку України. Пані Фор-Мунтян запевнила в незмінній позиції Франції та наголосила на відданості принципу «Нічого про Україну без України».
У ході зустрічі також обговорили можливості співпраці в парламентському вимірі та подальші спільні ініціативи щодо інформування французького суспільства про українські питання.