![Попри пропаганду й залякування люди на окупованих територіях демонструють, що вони насправді думають – Президент Зеленський Попри пропаганду й залякування люди на окупованих територіях демонструють, що вони насправді думають – Президент Зеленський](https://www.ukrainianworldcongress.org/wp-content/uploads/2022/07/a-boy-with-ukrainian-flag-on-near-the-destroyed-theater-in-mariupol.png)
Сьогодні новинами розійшлася фотографія хлопця з Маріуполя, який вийшов на вулицю міста з українським прапором. Вийшов до залишків будівлі драмтеатру, зруйнованого російськими військами. Це було дуже сміливо. І я хочу подякувати йому за цей вчинок.
Цей хлопець – один із багатьох наших людей, які чекають на повернення України і які за жодних обставин не приймуть окупацію.
Росія тримає більшість із них в інформаційному вакуумі. Щодня закидає окуповані території новою брехнею про Україну та про наші дії. Але попри пропаганду й залякування люди не тільки не забувають про Україну, а й демонструють, що вони насправді думають і чого прагнуть.