Ukrainian World Congress
Контакти
Додати в закладки
English  /   Українська
Члени СКУ:
Аргентина Вірменія Австралія Бельгія Боснія і Герцеговина Бразилія Болгарія Канада Хорватія Чеська Республіка Данія Естонія Франція Грузія Німеччина Греція Угорщина Італія Казахстан Латвія Литва Молдова Норвегія Парагвай Польща Португалія Румунія Російська Федерація Сербія Словацька Республіка Іспанія Швейцарія Велика Британія Сполучені Штати Америки Узбекістан Європейський Конґрес Українців
 
Пошук

Новини


17.03.2017
СКУ підтримує заклик ООН до дій, щоб запобігти голодним смертям у Кенії, на північному сході Нігерії, в Сомалі, Південному Судані та Ємені

Світовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до заклику Організації Об'єднаних Націй (ООН) щодо негайних дій з боку міжнародного співтовариства, щоб запобігти голодним смертям мільйонів людей у Кенії, на північному сході Нігерії, в Сомалі, Південному Судані та Ємені.

22 лютого 2017 р. Генеральний секретар ООН Антоніо Ґутерріш став бити тривогу від імені більше ніж 20 мільйонів людей на північному сході Нігерії, в Сомалі, Південному Судані та Ємені, які постали перед нищівною нестачею продуктів харчування, та закликав до “серйозних і термінових” дій з боку міжнародного співтовариства, щоб допомогти слабким країнам запобігти катастрофі.

10 березня 2017 р. Заступник Генерального секретаря  ООН з гуманітарних питань та Координатор надзвичайної допомоги ООН Стівен О’Браєн повідомив Раду Безпеки ООН про ситуацію в Кенії,  Сомалі, Південному Судані та Ємені: “Ми перебуваємо в критичній точці нашої історії. Вже на початку року ми постали перед найбільшою гуманітарною кризою від часу створення ООН.”

“Українці, які пережили Голодомор-геноцид та непростиму байдужість до життів мільйонів невинних чоловіків, жінок і дітей, підтримують заклик ООН до дій з боку міжнародного співтовариства, щоб запобігти ще одній катастрофі в світі, - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Роздрукувати цю сторінку


Світовий Конґрес Українців
145 Evans Avenue, #207, Toronto, Ontario, Canada M8Z 5X8
Тел: 416-323-3020 Факс: 416-323-3250 E-mail: uwc@ukrainianworldcongress.org
Website Design In Toronto - Intelex
Всі права захищено © 2018