Ukrainian World Congress
Контакти
Додати в закладки
English  /   Українська
Члени СКУ:
Аргентина Вірменія Австралія Бельгія Боснія і Герцеговина Бразилія Болгарія Канада Хорватія Чеська Республіка Данія Естонія Франція Грузія Німеччина Греція Угорщина Італія Казахстан Латвія Литва Молдова Норвегія Парагвай Польща Португалія Румунія Російська Федерація Сербія Словацька Республіка Іспанія Швейцарія Велика Британія Сполучені Штати Америки Узбекістан Європейський Конґрес Українців
 
Пошук

Новини


15.03.2017
Голова Світової Координаційної Виховно-Освітньої Ради СКУ взяла участь у розробці Державного стандарту загальної середньої освіти України

25 лютого – 11 березня 2017 р. Голова Світової Координаційної Виховно-Освітньої Ради (СКВОР) Світового Конґресу Українців (СКУ) Оксана А. Винницька-Юсипович узяла участь у створенні оновленого Державного стандарту загальної середньої освіти України. У двотижневій роботі взяли участь члени Національної академії педагогічних наук України, представники обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти з різних міст України, директори та вчителі шкіл Львова, які протягом багатьох років працюють за принципами “Лицем до дитини”, члени громадської організації “Школа без сліз” та експерти в галузі освіти з Польщі та Канади.

Праця над оновленням Державного стандарту загальної середньої освіти розпочалася з ініціятиви Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та її заступника Павла Хобзея в рамках концепції “Нова українська школа”, яка була проголошена 27 жовтня 2016 р. рішенням Колегії Міністерства освіти і науки України. Організатором обговорення виступив директор Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (ЛОІППО) Роман Шиян. Робочі зустрічі пройшли в приміщеннях Патріаршого дому на території Українського Католицького Університету (УКУ) у Львові.

25 років тому, у 1992 р., СКВОР започаткував працю Інституту професійного розвитку вчителів (директор Надія Луців), який, крім сучасних методик навчання, поширював серед освітян України демократичні засади керівництва педколективами, уміння працювати в період змін та інформаційної війни, важливість самоосвіти та постійного самовдосконалення. З того часу вчителі діяспори регулярно долучаються до курсів, семінарів та конференцій в Україні, а також приймають учителів з України в своїх державних школах в різних частинах світу. Мета такого спілкування та співдії – привести навчальний процес у загальноосвітніх школах України у відповідність з потребами та вимогами 21-го сторіччя.

“Розуміючи всі позитиви та виклики, з якими зустрічаються вчителі в цілому світі, я заохочую освітян діяспори, які працюють в загальноосвітніх школах різних держав світу, разом з освітянами України долучатися до розвитку Нової української школи,” – заявила Голова СКВОР Оксана А. Винницька-Юсипович, яка з 26 жовтня 2016 р. є радником Міністра освіти і науки України на громадських засадах.

На фото зліва направо: Мирослава Товкало (Завідувач кафедри освітньої політики ЛОІППО), Наталія Пастушенко (Заступник директора з наукової роботи ЛОІППО), Роман Шиян (Директор ЛОІППО) та Оксана А. Винницька-Юсипович (Голова СКВОР).

Фотогалерея

Роздрукувати цю сторінку


Світовий Конґрес Українців
145 Evans Avenue, #207, Toronto, Ontario, Canada M8Z 5X8
Тел: 416-323-3020 Факс: 416-323-3250 E-mail: uwc@ukrainianworldcongress.org
Website Design In Toronto - Intelex
Всі права захищено © 2018