Ukrainian World Congress
Контакти
Додати в закладки
English  /   Українська
Члени СКУ:
Аргентина Вірменія Австралія Бельгія Боснія і Герцеговина Бразилія Болгарія Канада Хорватія Чеська Республіка Данія Естонія Франція Грузія Німеччина Греція Угорщина Італія Казахстан Латвія Литва Молдова Норвегія Парагвай Польща Португалія Румунія Російська Федерація Сербія Словацька Республіка Іспанія Швейцарія Велика Британія Сполучені Штати Америки Узбекістан Європейський Конґрес Українців
 
Пошук

Новини


19.07.2017
СКУ вітає Резолюції Парламентської асамблеї ОБСЄ “Щодо відновлення суверенітету і територіальної цілісності України” та “Щодо зміцнення енергетичної безпеки в регіоні ОБСЄ”

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає прийняті Парламентською асамблеєю Організації з Безпеки і Співробітництва в Європі (ОБСЄ) 9 липня 2017 р. Резолюцію “Щодо відновлення суверенітету і територіальної цілісності України” та Резолюцію “Щодо зміцнення енергетичної безпеки в регіоні ОБСЄ”.

18.07.2017
Президент СКУ виступив перед Консультативно-дорадчою радою Конґресу Українців Канади та Президентським колом у Торонто

17 липня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій мав виступ перед Консультативно-дорадчою радою Конґресу Українців Канади та Президентським колом у Торонто, Канада, під час якого представив досягнення та пріоритети СКУ.

12.07.2017
Президент СКУ зустрівся з державними високопосадовцями і громадянським суспільством Чеської Республіки та взяв участь у відзначенні 50-ліття СКУ

9-11 липня 2017 р. у Празі, Чеська Республіка, Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій зустрівся з державними високопосадовцями і представниками громадянського суспільства та взяв участь у відзначенні 50-ліття СКУ.

9 липня 2017 р. Президент СКУ побував на Службі Божій в Катедральному соборі св. Климента та поцікавився українським релігійним життям у Празі під час зустрічі з о. Василем Сливоцьким.

10.07.2017
Президент СКУ взяв участь у міжнародних заходах та зустрівся з державними високопосадовцями, громадянським суспільством і українською громадою Польщі

6-8 липня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій здійснив робочий візит до Польщі, під час якого був присутній на заході Саміту країн “Ініціатива трьох морів”, виступив як панеліст на Саміті “360/OS Open Source” та на відзначенні 50-ліття СКУ, а також мав зустрічі з державними високопосадовцями, представниками громадянського суспільства та українською громадою Польщі.

08.07.2017
Президент СКУ Евген Чолій зустрівся в Женеві з представниками міжнародних організацій та взяв участь у відзначенні 50-літнього ювілею СКУ

5 липня 2017 р. у Женеві, Швейцарія, Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій мав зустрічі з представниками міжнародних організацій та взяв участь у святковому вечорі з нагоди 50-ліття СКУ.

08.07.2017
Президент СКУ Евген Чолій зустрівся в Берні з Федеральним Канцлером Волтером Торнерром, високопосадовцями та українською громадою Швейцарії

3-4 липня 2017 р. у Берні, Швейцарія, Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій мав зустрічі з Федеральним Канцлером Волтером Торнерром, державними високопосадовцями та українською громадою Швейцарії, під час яких просував основні цивілізаційні цінності, а зокрема принципи територіальної цілісності держав та поваги і захисту людських прав. 

06.07.2017
Світовий Конґрес Українців підтримує Закон України, який визначає пріоритетом членство в НАТО

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає підписання Президентом України Петром Порошенком Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України”, який визначає членство в НАТО пріоритетом національних інтересів. 

05.07.2017
Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій зустрівся з українською громадою Цюриха

2 липня 2017 р. у рамках робочого візиту до Швейцарії Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій побував у Цюриху, де зустрівся з місцевою українською громадою.

Президент СКУ був присутній на Службі Божій у Крипті Церкви Пресвятої Богородиці та зустрівся з о. Назарієм Заторським і о. Ігорем Ранцею з Єпархії св. Володимира Великого у Парижі для українців греко-католиків у Франції, Бельгії, Нідерландах, Люксембурзі і Швейцарії.

04.07.2017
Президент СКУ Евген Чолій узяв участь у відзначенні 50-ліття СКУ в Німеччині

30 червня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій узяв участь у відзначенні 50-ліття СКУ в Мюнхені, Німеччина, яке організувала складова організація СКУ - Об’єднання українських організацій у Німеччині (ОУОН) на чолі з Лесею Шрамко.

04.07.2017
Президент СКУ Евген Чолій зустрівся в Німеччині з високопосадовцями Баварії

30 червня 2017 р. під час робочого візиту до Мюнхена, Німеччина, Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій зустрівся з Головою Баварського Парламенту Барбарою Штамм та високопосадовцями Баварії, щоб обговорити питання про підтримку України та забезпечення миру і стабільності в Європі.

28.06.2017
Світовий Kонґрес Українців вітає одностайне рішення держав, членів ЄС, продовжити цільові економічні санкції проти Російської Федерації

Світовий Kонґрес Українців (СКУ) вітає одностайне рішення 28 червня 2017 р. усіх 28 держав, членів Європейського Союзу (ЄС), продовжити до 31 грудня 2017 р. цільові економічні санкції проти Російської Федерації, пов’язані з повною реалізацією Мінських домовленостей.

 

25.06.2017
Світовий Конґрес Українців вітає рекомендації Оперативної групи з національної безпеки, яка закликає США до військової допомоги Україні

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає рекомендації Оперативної групи з національної безпеки (Оперативна група) Мережі друзів України, яка закликає до посилення військової допомоги США для України.

Двопартійна Оперативна група, що складається з колишніх посадовців системи оборони, послів та експертів з питань безпеки США, випустила перелік рекомендацій, у тому числі й щодо військової зброї, розвідки та підготовки кадрів, [читайте далі]

22.06.2017
Світовий Конґрес Українців вітає першу зустріч Президента України і Президента США та рішуче закликає США прийняти закон на підтримку територіальної цілісності України

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає зустріч 20 червня 2017 р. у Вашинґтоні Президента України Петра Порошенка та Президента Сполучених Штатів Америки (США) Дональда Трампа та недавні акції на підтримку територіальної цілісності України.

21.06.2017
СКУ інформує про План заходів з відзначення 50-ліття СКУ 27-29 серпня 2017 р. в Львові, Україна

Світовий Конґрес Українців (СКУ) разом зі своїм партнером, Міжнародним інститутом освіти, культури та зв'язків з діаспорою (МІОК) Національного університету “Львівська політехніка”, з приємністю інформує про програму Днів української діаспори 27-29 серпня 2017 р. у Львові, Україна, з нагоди 50-ліття СКУ.

20.06.2017
СКУ вітає продовження Радою Європейського Союзу санкцій проти Російської Федерації у відповідь на незаконну анексію Криму та Севастополя  

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає продовження Радою Європейського Союзу санкцій проти Російської Федерації на один рік - до 23 червня 2018 р.

Санкції, що обмежують економічні відносини, були введені у відповідь на незаконну анексію Російською Федерацією Криму та Севастополя в 2014 р. та включають заборону на імпорт, певний експорт, інвестиції та туристичні послуги в Криму.

19.06.2017
Світовий Конґрес Українців засуджує недавній терористичний акт у Лондоні

Cвітовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до міжнародної спільноти в засудженні терористичного акту 18 червня 2017 р. у Лондоні, Велика Британія, проти віруючих, які поверталися з мечеті після молитви.

Внаслідок теракту загинула одна особа та кілька інших було поранено.

 

16.06.2017
Президент СКУ Евген Чолій привітав прем’єрний показ фільму “Recovery Room” у Монтреалі

15 червня 2017 р. у Домі української молоді в Монтреалі, Канада, Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій привітав прем'єрний показ документального фільму “Recovery Room” (Післяопераційна палата), а зокрема його режисера Адріану Лугову, продюсера Юрія Лугового та мовного редактора Оксану Розумну.

15.06.2017
Світовий Конґрес Українців закликає Президента Сполучених Штатів Америки зустрітись з Президентом України

У листі до Президента Сполучених Штатів Америки від 15 червня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій закликав Президента Дональда Трампа зустрітися з Президентом України Петром Порошенком перед будь-якою зустріччю з Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним, щоб повністю зрозуміти виклики, перед якими постала Україна в своїх зусиллях захистити свою територіальну цілісність і одночасно забезпечити мир і безпеку в регіоні.

 

12.06.2017
Президент СКУ Евген Чолій здійснив робочий візит до Вашинґтону

9 червня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій здійснив робочий візит до Вашинґтону, США, де зустрівся з високопосадовцями і представниками громадянського суспільства та виступив на Річних загальних зборах Централі українських кооператив Америки (ЦУКА).

12.06.2017
Президент СКУ виступив на Річних загальних зборах ЦУКА та вручив українським кооперативам США Почесні грамоти

9 червня 2017 р., на запрошення Централі українських кооператив Америки (ЦУКА), Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій взяв участь у Річних загальних зборах ЦУКА у Вашинґтоні, США, де виступив з промовою на тему 50-ліття СКУ, привітав учасників зборів та відзначив українські кооперативи за довголітню фінансову підтримку СКУ.

 
Світовий Конґрес Українців
145 Evans Avenue, #207, Toronto, Ontario, Canada M8Z 5X8
Тел: 416-323-3020 Факс: 416-323-3250 E-mail: uwc@ukrainianworldcongress.org
Website Design In Toronto - Intelex
Всі права захищено © 2017