Ukrainian World Congress
Контакти
Додати в закладки
English  /   Українська
Члени СКУ:
Аргентина Вірменія Австралія Бельгія Боснія і Герцеговина Бразилія Болгарія Канада Хорватія Чеська Республіка Данія Естонія Франція Грузія Німеччина Греція Угорщина Італія Казахстан Латвія Литва Молдова Норвегія Парагвай Польща Португалія Румунія Російська Федерація Сербія Словацька Республіка Іспанія Швейцарія Велика Британія Сполучені Штати Америки Узбекістан Європейський Конґрес Українців
 
Пошук

Новини


13.01.2018
Гасло СКУ та історичні річниці у 2018 році

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає українську діаспору діяти у 2018 році під гаслом:

Зміцнюймо українську державність для кращого майбутнього!

СКУ закликає українську діаспору відзначити:

100 років Новітньої Української Державності

11.01.2018
СКУ закликає українців усього світу приєднатися до міжнародної акції “Україна єдина”

Світовий Конґрес Українців закликає українців усього світу приєднатися до міжнародної акції, чи флешмобу, “Україна єдина”, що присвячується Дню соборності України 22 січня. Організована громадськими організаціями “Українці” та “Батьківщина молода” ця четверта міжнародна акція “Україна єдина” вітає участь кожного, хто підтримує Україну, прагне її єдності та кінця військової агресії Російської Федерації проти України. 

10.01.2018
Відео:  Презентація ювілейної монети Національного банку України “50 років Світовому Конґресу Українців” 

Висилаємо Вам лінк для ознайомлення з презентацією Національним банком України ювілейної монети до 50-ліття Світового Конґресу Українців, що відбулася 28 грудня 2017 р. у Києві, в Музеї грошей.

Щоб ознайомитись з відео про презентацію, натисніть ТУТ.

30.12.2017
Національний банк України випустив ювілейну монету “50 років Світовому Конґресу Українців”

26 грудня 2017 р. Національний банк України (НБУ) ввів у обіг пам’ятну монету номіналом 5 гривень, присвячену 50-літтю Світового Конґресу Українців (СКУ), яку офіційно презентував у Музеї грошей 28 грудня 2017 р.

24.12.2017
Різдвяне привітання Світового Конґресу Українців

Оскільки 2017 рік йде до завершення, Світовий Конґрес Українців (СКУ) дивиться назад на цей рік, протягом якого він відзначав свій 50-літній ювілей та успішно збільшував свій вплив на широкий спектр українців і друзів України та доносив до них сигнал про те, що наша сила – в єдності.

22.12.2017
СКУ вітає чітке розуміння російської гібридної війни Сполученими Штатами Америки та їхнє рішення надати Україні летальну оборонну зброю

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає чітке розуміння Сполученими Штатами Америки російської гібридної війни та схвалення Адміністрацією Президента США продажу летальної оборонної зброї для України, щоб допомогти їй протистояти тривалій ​​та підступній агресії Російської Федерації.

 

22.12.2017
СКУ вітає підсилену резолюцію ООН про ситуацію з правами людини в Криму

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає прийняття 19 грудня 2017 р. Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй (ООН) резолюції “Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь (Україна)”, яка посилює позицію держав, членів ООН, щодо незаконної окупації Криму та підкреслює всю гостроту порушень людських прав на півострові Російською Федерацією.

22.12.2017
Світовий Конґрес Українців вітає українських дипломатів зі 100-літтям української дипломатії

Світовий Конґрес Українців (СКУ) щиро вітає українських дипломатів з нагоди 100-літнього ювілею  заснування української дипломатичної служби.

Саме 100 років тому, 22 грудня 1917 р., на засіданні Уряду Української Народної Республіки, було схвалено створення першої повноцінної державної структури української зовнішньополітичної служби.

22.12.2017
СКУ привітав Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою з 25-літнім ювілеєм

21 грудня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій надіслав відеопривітання Міжнародному інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету “Львівська політехніка” з нагоди його 25-літнього ювілею.

Президент СКУ наголосив на унікальній ролі МІОК у сприянні розвитку освіти і культури за межами України, у зміцненні зв’язків з народом України і українською діаспорою та в інформуванні про діяльність СКУ і його членства.

22.12.2017
СКУ закликав Президента України проголосити 2018 рік Роком державної мови

20 грудня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій надіслав лист до Президента України Петра Порошенка, в якому підтримав ініціативу 178 народних депутатів,  36 відомих українських науковців, письменників і митців та Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності - оголосити 2018 р. Роком державної мови.

21.12.2017
СКУ вітає продовження Європейським Союзом економічних санкцій проти Російської Федерації

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає рішення Європейської Ради від 21 грудня 2017 р. про продовження цільових економічних санкцій проти Російської Федерації на шість місяців, до 31 липня 2018 р., у відповідь на відсутність прогресу у виконанні Мінських домовленостей. Нові санкції покриватимуть фінансовий, енергетичний та оборонний сектори, а також сферу товарів подвійного використання у Російській Федерації.

21.12.2017
СКУ засуджує нещодавні обстріли житлових районів у Східній Україні підтримуваними Російською Федерацією бойовиками

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає міжнародне співтовариство до більш жорсткої реакції на нещодавню ескалацію військової агресії підтримуваних Російською Федерацією бойовиків на Сході України, включаючи атаку 18 грудня 2017 р. на населений пункт Новолуганське. 

Обстріл густонаселеного житлового району спричинив поранення восьми цивільних осіб, у тому числі й 6-літня дівчинка, та завдав значної шкоди місцевій інфраструктурі.

20.12.2017
СКУ закликає всіх високопосадовців держав світу і міжнародних організацій бойкотувати ігри 21-ого Чемпіонату світу з футболу ФІФА в 2018 р. в Російській Федерації  

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає всіх високопосадовців держав світу і міжнародних організацій бойкотувати ігри 21-ого Чемпіонату світу з футболу Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) в Російській Федерації, які заплановані на термін від 14 червня 2018 р. до 15 липня 2018 р.

15.12.2017
СКУ вітає спільну заяву Ради асоціації між Україною та ЄС

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає спільну заяву Ради асоціації між Україною та ЄС, що закріплює ”зобов’язання щодо політичної асоціації та економічної інтеграції між Україною та Європейським Союзом на основі загальноприйнятих цінностей демократії, верховенства права та прав людини”.

СКУ також високо цінує зобов’язання ЄС щодо підтримки широких реформаторських зусиль в Україні, в тому числі через фінансову допомогу за умови конкретного поступу в реформах.

15.12.2017
Прийміть найщиріші привітання з Різдвом Христовим та побажання міцного здоров’я, благополуччя та Божого благословення від СКУ!

Понад дві тисячі років тому Різдвяна зірка засіяла світлом правди, миру і любові, сповістивши про народження Ісуса Христа. У цей день ми уславлюємо Ісуса Христа, дякуємо Йому за всі дари та молимося за своїх рідних та за Україну і її мужніх захисників з вірою, що на її землі якнайшвидше запанує мир, а вона стане цілком реформованою європейською державою.

12.12.2017
Голова СКВОР Оксана A.Винницька-Юсипович узяла участь у телевізійній програмі “Українці в світі” 

Висилаємо для Вашого ознайомлення та поширення лінк на телевізійну програму пр онавчання української мови в діяспорі в програмі ”Українці в світі” телеканалу “Перший західний”, Львів, Україна, 9 грудня 2017 р., у якій узяла участь Голова Світової Координаційної Виховно-Освітньої Ради СКУ Оксана A. Винницька-Юсипович. 

З відеозаписом програми можна ознайомитись ТУТ.

09.12.2017
Світовий Конґрес Українців висловлює привітання з нагоди  100-ліття першого Курултаю кримськотатарського народу

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає кримських татар із 100-літтям першого Курултаю кримськотатарського народу, який проголосив Кримську Народну Республіку та прийняв Конституцію і державну символіку.

 

07.12.2017
Продемонструйте свою підтримку українцям, незаконно ув’язненим Російською Федерацією!

10 грудня - Міжнародний день прав людини

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає міжнародне співтовариство заявити про свою підтримку українським громадянам, незаконно ув’язненим Російською Федерацією. 

Приєднайтесь до кампанії Листівки для в’язнів” та надішліть листівку політичному в’язню!

06.12.2017
Президент СКУ Евген Чолій завершив візит до Латвії

2-4 грудня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій, на запрошення складових організацій СКУ, Об’єднання українських товариств у Латвії, Українського культурно-просвітнього товариства в Латвії “Дніпро” та Конґресу Українців Латвії, здійснив робочий візит до Риги, Латвія, метою якого було посилення співпраці з владними структурами та українськими громадами в просуванні актуальних українських питань на світовому терені.

04.12.2017
Президент СКУ Евген Чолій завершив візит до України

29 листопада – 1 грудня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій здійснив робочий візит до Києва, Україна, у ході якого обговорив сучасні українські питання та шляхи подальшої співпраці з високими релігійними і державними провідниками України, з речниками міжнародного співтовариства, дипломатами держав світу та представниками українського громадянського суспільства.
Світовий Конґрес Українців
145 Evans Avenue, #207, Toronto, Ontario, Canada M8Z 5X8
Тел: 416-323-3020 Факс: 416-323-3250 E-mail: uwc@ukrainianworldcongress.org
Website Design In Toronto - Intelex
Всі права захищено © 2018