Ukrainian World Congress
Контакти
Додати в закладки
English  /   Українська
Члени СКУ:
Аргентина Вірменія Австралія Бельгія Боснія і Герцеговина Бразилія Канада Хорватія Чеська Республіка Данія Естонія Франція Грузія Німеччина Греція Угорщина Італія Казахстан Латвія Литва Молдова Норвегія Парагвай Польща Португалія Румунія Російська Федерація Сербія Словацька Республіка Іспанія Швейцарія Велика Британія Сполучені Штати Америки Узбекістан Європейський Конґрес Українців
 
Пошук

Новини


23.03.2017
Cвітовий Конґрес Українців засуджує теракт у Лондоні  

Cвітовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до міжнародної спільноти в засудженні терористичного акту 22 березня 2017 р. біля Британського Парламенту в Лондоні, Велика Британія.

Від імені 20-мільйонної української діаспори СКУ висловлює глибокі співчуття родинам жертв та молиться за всіх, хто постраждав від цього акту тероризму.

18.03.2017
CКУ вітає Резолюцію Європейського Парламенту на захист територіальної цілісності України та українських політичних в’язнів

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає Резолюцію Європейського Парламенту “Українські політичні в’язні та ситуація в Криму” (Резолюція) від 16 березня 2017 р. на захист територіальної цілісності України та українських політичних в’язнів у нелегально окупованому Криму та в Російській Федерації.

18.03.2017
СКУ закликає і далі відстоювати повернення Україні нелегально окупованого Криму та протистояти російській агресії

18 березня 2017 р. виповнюється три роки з того часу, як Російська Федерація, зухвало порушивши міжнародне право, нелегально окупувала Крим, невід’ємну частину території Української держави, а відтак розгорнула військові дії на Сході України.

17.03.2017
СКУ підтримує заклик ООН до дій, щоб запобігти голодним смертям у Кенії, на північному сході Нігерії, в Сомалі, Південному Судані та Ємені

Світовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до заклику Організації Об'єднаних Націй (ООН) щодо негайних дій з боку міжнародного співтовариства, щоб запобігти голодним смертям мільйонів людей у Кенії, на північному сході Нігерії, в Сомалі, Південному Судані та Ємені.

22 лютого 2017 р. Генеральний секретар ООН Антоніо Ґутерріш став бити тривогу від імені більше ніж 20 мільйонів людей на північному сході Нігерії, в Сомалі, Південному Судані та Ємені.

15.03.2017
СКУ закликає до публічних слухань щодо Проекту Закону, який пропонує зміни стосовно подвійного громадянства для українців

16 березня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій надіслав лист до Президента України Петра Порошенка з закликом призначити публічні слухання щодо Проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про громадянство України” щодо реалізації права змінити громадянство” (далі Проект Закону), прийняття якого мало б дуже негативні наслідки для численної частини української діаспори. 

15.03.2017
Голова Світової Координаційної Виховно-Освітньої Ради СКУ взяла участь у розробці Державного стандарту загальної середньої освіти України

25 лютого – 11 березня 2017 р. Голова Світової Координаційної Виховно-Освітньої Ради (СКВОР) Світового Конґресу Українців (СКУ) Оксана А. Винницька-Юсипович узяла участь у створенні оновленого Державного стандарту загальної середньої освіти України. У двотижневій роботі взяли участь члени Національної академії педагогічних наук України, представники обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти з різних міст України, директори та вчителі шкіл Львова.

15.03.2017
СКУ вітає продовження Радою Європейського Союзу санкцій щодо дій, які підривають територіальну цілісність України

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає рішення Ради Європейського Союзу продовжити санкції  на наступні шість місяців, до 15 вересня 2017 р., проти осіб, чиї дії підривали або загрожували територіальній цілісності України.

Рішення підтвердило, що обставини, при яких санкції були вперше введені в березні 2014 р., не змінилися. Обмежувальні заходи включають замороження активів і заборону на поїздки.

11.03.2017
Українська громада в Іспанії підтримує серйозну стурбованість СКУ щодо відновлення діалогу ПАРЄ з Російською Федерацією

9-10 березня 2017 р. члени української громади в Мадриді, Іспанія, провели мирну акцію протесту, щоб підтримати серйозну стурбованість Світового Конґресу Українців (СКУ) відносно повторних намірів Президента Парламентської Aсамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Педра Аґрамунта відновити діалог з Російською Федерацією.

10.03.2017
Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій узяв участь в Українських днях у Вашинґтоні

8-9 березня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій перебував з дводенним візитом у Вашинґтоні, США, щоб взяти участь в Українських днях, які провела складова організація СКУ, Український Конґресовий Комітет Америки (УККА), та закликати сенаторів, членів Палати Представників і посадовців Державного департаменту США до подальшої підтримки України.

06.03.2017
СКУ вітає проект Міжнародного інституту освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного університету “Львівська політехніка”

Цитати про значення та діяльність СКВУ та СКУ”

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає проект “Цитати про значення та діяльність СКВУ та СКУ”, який у рамках відзначення 50-річчя СКУ розпочинає Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету “Львівська політехніка” під керівництвом Директора д-ра Ірини Ключковської.

04.03.2017
СКУ вітає резолюцію Парламенту Португалії про визнання Голодомору актом геноциду українського народу

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає резолюцію Парламенту Португалії від 3 березня 2017 р., яка визнає Голодомор 1932-33 рр. геноцидом українського народу. 

02.03.2017
Президент СКУ Евген Чолій виступив на прем’єрі художнього фільму про Голодомор “Гіркі жнива” в Оттаві

28 лютого 2017 р. у Канадському музеї війни в Оттаві, Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій виступив на прем’єрі художнього фільму про Голодомор “Гіркі жнива”.

Це перший англомовний художній фільм, який висвітлює найбільш трагічну сторінку історії України, Голодомор-геноцид 1932-33 рр., вчинений тоталітарним і імперським сталінським режимом для придушення прагнень українського народу жити в незалежній державі.

01.03.2017
Світовий Конґрес Українців розпочав у Торонто відзначення 50-ліття своєї діяльності

26 лютого 2017 р. у Торонто, Канада, Світовий Конґрес Українців (СКУ) урочисто розпочав відзначення 50-ліття своєї діяльності в об’єднанні українських громад усього світу для просування інтересів України і українського народу під гаслом “Українці разом – майбутнє за нами!”.

 

 

28.02.2017
Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій завершив візит до Австрії

24 лютого 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій завершив дводенний візит до Австрії, Відень, де взяв участь у 16-ій зимовій сесії Парламентської асамблеї Організації з Безпеки і Співробітництва в Європі (ОБСЄ) та мав низку робочих зустрічей з високопосадовцями ОБСЄ і Австрії та представниками громадянського суспільства.

27.02.2017
Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій виступив на додатковому заході у рамках сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ

24 лютого 2017 р. у Відні, Австрія, Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій виступив на додатковому заході у рамках 16-ої зимової сесії Парламентської асамблеї Організації з Безпеки і Співробітництва в Європі (ОБСЄ) на тему: ”Посилення енергетичної безпеки в регіоні ОБСЄ”.

24.02.2017
Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій завершив візит до Бельгії

22 лютого 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій завершив свій чотириденний офіційний візит до Брюсселя та Антверпена, Бельгія, присвячений мобілізації підтримки України та посиленню мережі СКУ.

23.02.2017
Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій виступив перед Комітетом НАТО з партнерства і колективної безпеки

21 лютого 2017 р. у Штаб-квартирі НАТО в Брюсселі, Бельгія, Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій виступив на засіданні КомітетуНАТО з партнерства і колективної безпеки на рівні політичних радників та заступників голів місій на тему підтримки України в боротьбі з російською агресією.

22.02.2017
Світовий Конґрес Українців відкрив  Представництво зі зв’язків з міжнародними організаціями в Брюсселі 20 лютого: День Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2017 р. Світовий Конґрес Українців (СКУ) відкрив Представництво СКУ зі зв’язків з міжнародними організаціями в Брюсселі в День Героїв Небесної Сотні. Представництво СКУ покликане прискорити просування європейського вибору українського народу, який вповні підтримала українська діаспора та за який поклали свої життя Герої Небесної Сотні.

 

20.02.2017
Світовий Конґрес Українців вшанував Героїв Небесної Сотні в третю річницю Революції Гідності

20 лютого 2017 р. Світовий Конґрес Українців (СКУ) та українці всього світу приєдналися до народу України у вшануванні Героїв Небесної Сотні, чия жертовність мусить завжди нагадувати всьому міжнародному співтовариству про принципи і цінності, які українці до сьогодні змушені захищати від іноземного агресора. 

09.02.2017
СКУ закликає міжнародну спільноту посилити тиск на Російську Федерацію для звільнення незаконно заарештованих українських журналістів

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає міжнародне співтовариство, включно з правозахисними організаціями та журналістами у всьому світі, посилити тиск на Російську Федерацію для звільнення незаконно заарештованих російськими владними структурами українських журналістів.
Світовий Конґрес Українців
145 Evans Avenue, #207, Toronto, Ontario, Canada M8Z 5X8
Тел: 416-323-3020 Факс: 416-323-3250 E-mail: uwc@ukrainianworldcongress.org
Website Design In Toronto - Intelex
Всі права захищено © 2017