Ukrainian World Congress
Контакти
Додати в закладки
English  /   Українська
Члени СКУ:
Аргентина Вірменія Австралія Бельгія Боснія і Герцеговина Бразилія Канада Хорватія Чеська Республіка Данія Естонія Франція Грузія Німеччина Греція Угорщина Італія Казахстан Латвія Литва Молдова Норвегія Парагвай Польща Португалія Румунія Російська Федерація Сербія Словацька Республіка Іспанія Швейцарія Велика Британія Сполучені Штати Америки Узбекістан Європейський Конґрес Українців
 
Пошук

Новини


20.04.2017
СКУ повністю підтримує план реформи системи охорони здоров'я, запропонований Виконуючою обов'язки Міністра охорони здоров'я України

Світовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до послів Великої Сімки, місії Європейського Союзу в Україні та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у висловленні повної підтримки плану реформи системи охорони здоров’я, запропонованого Виконуючою обов’язки Міністра охорони здоров’я України д-ром Уляною Супрун.

18.04.2017
Цитати про Світовий Конґрес Українців

Світовий Конґрес Українців (СКУ), в минулому Світовий Конґрес Вільних Українців (СКВУ), заохочує всіх приєднатися до кампанії у соціальних мережах з підвищення обізнаності з минулими та сучасними досягненнями СКУ та його актуальністю протягом 50-річної історії.

13.04.2017
Вісім відео про Світовий Конґрес Українців

Висилаємо список відеороликів разом з лінками, за якими можна ознайомитись з працями студентів Національного університету “Львівська політехніка”, підготовленими у рамках проекту Молодь про Світовий Конґрес Українців” з нагоди його 50-ліття.

Що ви знаєте про Світовий Конґрес Українців? https://www.youtube.com/watch?v=0scs1_JeR_Y&t=4s

13.04.2017
Великоднє привітання Світового Конґресу Українців

Світовий Конґрес Українців (СКУ) щиро вітає Ієрархів і духовенство Українських Церков, Президента, Прем’єр-міністра, Голову Верховної Ради та Збройні Сили України, голів усіх складових організацій СКУ та українців усього світу з великим святом Христового Воскресіння!

Воскресіння Ісуса Христа є найбільшим і найвеличнішим для всіх українців днем, що символізує перемогу життя над смертю та світла над пітьмою, а також гуртує наш народ навколо єдиних християнських цінностей.

10.04.2017
Світовий Конґрес Українців вітає створення Координаційної ради українських громад у Турецькій Республіці

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає створення 8 квітня 2017 р. Координаційної ради українських громад у Республіці Туреччина під час з’їзду представників українських громад, який пройшов у Посольстві України в цій країні.

10.04.2017
Світовий Конґрес Українців засуджує теракти у Єгипті

Cвітовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до міжнародної спільноти в засудженні терористичних актів 9 квітня 2017 р. у двох християнських церквах міст Танта та Александрія, Єгипет, що забрали життя десятків людей та спричинили травмування багатьох інших.

Від імені 20-мільйонної української діаспори СКУ висловлює глибокі співчуття родинам жертв та молиться за всіх, хто постраждав від цих актів тероризму.

08.04.2017
Відійшов у вічність колишній Президент Світового Конґресу Українців св. п. Петро Саварин 1926-2017

Світовий Конґрес Українців (СКУ) висловлює глибоку скорботу та співчуття з приводу відходу у вічність 6 квітня 2017 р. колишнього Президента Світового Конґресу Вільних Українців (сьогодні СКУ) - св. п. Петра Саварина.

Смерть св. п. Петра Саварина є болючою втратою як для його дружини Ольги та дітей Віри, Михайла і Галі з їхніми родинами, так і для канадців та світового українства.

07.04.2017
Світовий Конґрес Українців засуджує теракт у Стокгольмі

Cвітовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до міжнародної спільноти в засудженні терористичного акту 7 квітня 2017 р. у Стокгольмі, Швеція, який забрав життя чотирьох осіб та спричинив травмування багатьох інших.

Від імені 20-мільйонної української діаспори СКУ висловлює глибокі співчуття родинам жертв та молиться за всіх, хто постраждав від цього акту тероризму.

06.04.2017
Світовий Конґрес Українців вітає прийняття Європейським Парламентом безвізового режиму для українських громадян

Світовий Конґрес Українців(СКУ) вітає прийняття з переважною більшістю Європейським Парламентом 6 квітня 2017 р. безвізового режиму для українських громадян.

СКУ активно і наполегливо просував безвізовий режим для України на рівні ЄС і дуже радий, що ЄС прийняв це дуже важливе рішення, яке, безсумнівно, буде в найкращих інтересах як ЄС, так і України.

05.04.2017
Директор Представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук виступив на засіданні Комітету Верховної Ради України щодо Проекту Закону про подвійне громадянство

4 квітня 2017 р. Директор Представництва Світового Конґресу Українців (СКУ) в Україні Сергій Касянчук виступив на засіданні Комітету Верховної Ради України з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин на тему Проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про громадянство України” щодо реалізації права змінити громадянство (далі Проект Закону) від 13 березня 2017 р.

  

04.04.2017
СКУ вітає студентів Національного університету “Львівська політехніка” з відеопроектом “Молодь про Світовий Конґрес Українців”

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає студентів Національного університету “Львівська політехніка”, які підготували відеопроект Молодь про Світовий Конґрес Українців” з нагоди його 50-ліття.

Проект, ініційований Міжнародним інститутом освіти, культури та зв'язків з діаспорою (МІОК) Національного університету “Львівська політехніка” з метою заохотити студентів до ознайомлення з СКУ та українською діаспорою.

03.04.2017
Світовий Конґрес Українців відзначає значний прогрес України в реформуванні енергетики

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає реформи в сфері енергетики України, здійснені протягом минулого року. Особливої уваги заслуговують заходи щодо приведення ціни на газ для населення до загальноєвропейських стандартів, зниження залежності української економіки від російського газу, а також щодо урядової програми підтримки енергоефективності домогосподарств.

31.03.2017
Голова СКВОР Оксана A.Винницька-Юсипович узяла участь у телевізійній програмі про подвійне громадянство

Oзнайомтесь з посиланням на телевізійну програму про подвійне громадянство телеканалу “Перший західний”, Львів, Україна, 27 березня 2017 р., у якій узяла участь Голова Світової Координаційної Виховно-Освітньої Ради Світового Конґресу Українців Оксана A. Винницька-Юсипович.  

ВІДЕО   

23.03.2017
CКУ засуджує теракт у Лондоні  

Cвітовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до міжнародної спільноти в засудженні терористичного акту 22 березня 2017 р. біля Британського Парламенту в Лондоні, Велика Британія.

Від імені 20-мільйонної української діаспори СКУ висловлює глибокі співчуття родинам жертв та молиться за всіх, хто постраждав від цього акту тероризму.

18.03.2017
CКУ вітає Резолюцію Європейського Парламенту на захист територіальної цілісності України та українських політичних в’язнів

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає Резолюцію Європейського Парламенту “Українські політичні в’язні та ситуація в Криму” (Резолюція) від 16 березня 2017 р. на захист територіальної цілісності України та українських політичних в’язнів у нелегально окупованому Криму та в Російській Федерації.

18.03.2017
СКУ закликає і далі відстоювати повернення Україні нелегально окупованого Криму та протистояти російській агресії

18 березня 2017 р. виповнюється три роки з того часу, як Російська Федерація, зухвало порушивши міжнародне право, нелегально окупувала Крим, невід’ємну частину території Української держави, а відтак розгорнула військові дії на Сході України.

17.03.2017
СКУ підтримує заклик ООН до дій, щоб запобігти голодним смертям у Кенії, на північному сході Нігерії, в Сомалі, Південному Судані та Ємені

Світовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до заклику Організації Об'єднаних Націй (ООН) щодо негайних дій з боку міжнародного співтовариства, щоб запобігти голодним смертям мільйонів людей у Кенії, на північному сході Нігерії, в Сомалі, Південному Судані та Ємені.

22 лютого 2017 р. Генеральний секретар ООН Антоніо Ґутерріш став бити тривогу від імені більше ніж 20 мільйонів людей на північному сході Нігерії, в Сомалі, Південному Судані та Ємені.

15.03.2017
СКУ закликає до публічних слухань щодо Проекту Закону, який пропонує зміни стосовно подвійного громадянства для українців

16 березня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій надіслав лист до Президента України Петра Порошенка з закликом призначити публічні слухання щодо Проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про громадянство України” щодо реалізації права змінити громадянство” (далі Проект Закону), прийняття якого мало б дуже негативні наслідки для численної частини української діаспори. 

15.03.2017
Голова Світової Координаційної Виховно-Освітньої Ради СКУ взяла участь у розробці Державного стандарту загальної середньої освіти України

25 лютого – 11 березня 2017 р. Голова Світової Координаційної Виховно-Освітньої Ради (СКВОР) Світового Конґресу Українців (СКУ) Оксана А. Винницька-Юсипович узяла участь у створенні оновленого Державного стандарту загальної середньої освіти України. У двотижневій роботі взяли участь члени Національної академії педагогічних наук України, представники обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти з різних міст України, директори та вчителі шкіл Львова.

15.03.2017
СКУ вітає продовження Радою Європейського Союзу санкцій щодо дій, які підривають територіальну цілісність України

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає рішення Ради Європейського Союзу продовжити санкції  на наступні шість місяців, до 15 вересня 2017 р., проти осіб, чиї дії підривали або загрожували територіальній цілісності України.

Рішення підтвердило, що обставини, при яких санкції були вперше введені в березні 2014 р., не змінилися. Обмежувальні заходи включають замороження активів і заборону на поїздки.
Світовий Конґрес Українців
145 Evans Avenue, #207, Toronto, Ontario, Canada M8Z 5X8
Тел: 416-323-3020 Факс: 416-323-3250 E-mail: uwc@ukrainianworldcongress.org
Website Design In Toronto - Intelex
Всі права захищено © 2017