Ukrainian World Congress
Контакти
Додати в закладки
English  /   Українська
Члени СКУ:
Аргентина Вірменія Австралія Бельгія Боснія і Герцеговина Бразилія Болгарія Канада Хорватія Чеська Республіка Данія Естонія Франція Грузія Німеччина Греція Угорщина Італія Казахстан Латвія Литва Молдова Норвегія Парагвай Польща Португалія Румунія Російська Федерація Сербія Словацька Республіка Іспанія Швейцарія Велика Британія Сполучені Штати Америки Узбекістан Європейський Конґрес Українців
 
Пошук

Новини


15.09.2017
Президент СКУ Евген Чолій здійснив робочий візит до Вашинґтону  

12 вересня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій здійснив робочий візит до Вашинґтону, США, де зустрівся з урядовими високопосадовцями та виступив на прийомі з нагоди 26-ої річниці Незалежності України та 25-ої річниці дипломатичних відносин Україна-США.

14.09.2017
СКУ стурбований винесенням вироку кримсько-татарському лідеру за політично вмотивованими звинуваченнями

Світовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до міжнародного співтовариства, засуджуючи винесення вироку кримськотатарському лідеру Ахтему Чийгозу на 8 років ув’язнення за підтримку територіальної цілісності України.

Ахтем Чийгоз, заступник Голови Меджлісу кримськотатарського народу, діяльність якого було оголошено поза законом Російською Федерацією після того, як вона окупувала і встановила контроль над півостровом.

14.09.2017
СКУ вітає продовження Європейським Союзом індивідуальних обмежувальних заходів проти громадян Російської Федерації та юридичних осіб

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає рішення Європейського Союзу від 6 вересня 2017 р. щодо продовження індивідуальних обмежувальних заходів ще на шість місяців за порушення територіальної цілісності та суверенітету України. Заморожування активів та візові заборони були накладені на 149 чиновників з Російської Федерації та підтримуваних нею сепаратистів у Східній Україні, а також на 38 юридичних осіб.

14.09.2017
СКУ закликає українців по цілому світу допомогти жертвам руйнівних ураганів у Сполучених Штатах Америки та на Карибських островах

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає українців по цілому світу надати допомогу жертвам руйнівних ураганів, які спричинили хаос у різних регіонах Сполучених Штатів Америки та Карибських островів.

СКУ та українська діаспора моляться за жертв ураганів Гарві та Ірма, а також усіх рятувальників, які надають допомогу постраждалим.

12.09.2017
Президент СКУ здійснив робочий візит до Республіки Молдова

3-4 вересня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій на запрошення Товариства української культури в Молдові перебував з робочим візитом в Кишиневі, Молдова.

Під час своїх зустрічей Президент СКУ висловив вдячність молдовським високопосадовцям за підтримку України, головно що стосується відновлення та збереження її територіальної цілісності та  закликав їх і надалі продовжувати підтримувати Україну.

11.09.2017
СКУ закликає міжнародне співтовариство бойкотувати Всесвітній фестиваль молоді та студентів, який проводиться у Російській Федерації

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає міжнародне співтовариство, зокрема молодіжні та студентські організації, та уряди у всьому світі бойкотувати Всесвітній фестиваль молоді та студентів, який проводиться Російською Федерацією з 14 по 22 жовтня 2017 р.

Підтримуючи заклик Уряду України, СКУ звертає увагу на грубе порушення Російською Федерацією суверенітету та територіальної цілісності України цією подією.

11.09.2017
“Дні української діаспори” у Львові відзначили 50-ліття Світового Конґресу Українців

27-29 серпня 2017 р. Світовий Конґрес Українців (СКУ) продовжив відзначення свого 50-ліття в Україні з “Днями української діаспори”, організованими у Львові своїм партнером Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету “Львівська політехніка”, та організаційним комітетом на чолі з Головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою.

11.09.2017
“СКУ в 50 років і далі: європейський контекст” Конференція у Львові вивчає пріоритети СКУ для майбутнього

28 серпня 2017 р. у Львові, Україна, відбулася одноденна Конференція “СКУ в 50 років і далі: європейський контекст”, організована Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків із діаспорою (МІОК), яка відбулася у Національному університеті “Львівська політехніка” з нагоди відзначення 50-ліття Світового Конґресу Українців (СКУ).

08.09.2017
СКУ завершив свої Річні загальні збори в Києві

25-26 серпня 2017 р. Світовий Конґрес Українців (СКУ) провів у Київському Національному університеті ім. Тараса Шевченка свої Річні загальні збори (Збори), в яких узяли участь 206 делегатів і гостей із 32-ох країн світу. 

Офіційна частина Зборів розпочалась молитвою, яку провів Митрополит Української Православної Церкви Київського Патріархату Адріан Старина.

08.09.2017
СКУ провів Інавгураційний економічний форум та визначив стратегічні пріоритети підтримки економічного розвитку України

25 серпня 2017 р. у Києві, Україна, пройшов Інавгураційний економічний форум: “Підтримка економічного розвитку України: співпраця між Урядом і діаспорою”, який з нагоди 50-ліття Світового Конґресу Українців (СКУ) зібрав ключових українських урядовців, представників бізнесу, та 125 делегатів СКУ із 27 країн світу і дав можливість їм поспілкуватись на тему української економіки, експортного потенціалу та інвестиційного середовища.

07.09.2017
Президент СКУ зустрівся з Ієрархами Церков, Президентом, Прем’єр-міністром, Головою Верховної Ради, урядовими високопосадовцями та представниками громадянського суспільства України 

23 серпня - 2 вересня 2017 р. у Києві та у Львові, Україна, Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій зустрівся з Главою Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійшим Патріархом Філаретом, Главою Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішим Патріархом Святославом (Шевчуком), Головним рабином Києва і України Яковом Дов Блайхом, Президентом України Петром Порошенком.

07.09.2017
Голова Верховної Ради України привітав делегатів Річних загальних зборів СКУ на спільному засіданні у Верховній Раді

30 серпня 2017 р. Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав з 50-літтям Світового Конґресу Українців (СКУ) делегатів Річних загальних зборів СКУ під час їхнього спільного засідання з членами Комітету у закордонних справах та Комітету з питань європейської інтеграції, що відбулось у Верховній Раді України в Києві з метою посилення співпраці щодо підтримки та зміцнення Української держави.

03.09.2017
Міністерство закордонних справ України провело спеціальне засідання з нагоди 50-ліття Світового Конґресу Українців

25 серпня 2017 р. у Києві, Україна, учасники Річних загальних зборів Світового Конґресу Українців (СКУ) на чолі з Президентом СКУ Евгеном Чолієм узяли участь у спеціальному заcіданні Міністерства закордонних справ України з нагоди 50-ліття СКУ.

Засідання очолив Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, який привітав СКУ з ювілеєм та наголосив на його внесках у відновлення незалежності України та утвердження її державності.

02.09.2017
Президент України привітав учасників урочистого відзначення 50-ліття Світового Конґресу Українців у Києві

26 серпня 2017 р. в Мистецькому арсеналі в Києві, Україна,  відбулось урочисте відзначення 50-ліття  Світового Конґресу Українців (СКУ), у якому разом з провідниками СКУ та представниками його мережі взяли участь Президент України Петро Порошенко з дружиною Мариною Порошенко, Глава Української Православної Церкви Патріарх Філарет, Глава Української Греко-католицької Церкви Патріарх Святослав (Шевчук) та інші релігійні провідники і державні високопосадовці України, дипломати з різних країн світу та представники українського громадянського суспільства.

24.08.2017
Заява СКУ до 26-ої річниці незалежності України

24 серпня є найбільшим національним святом, оскільки українці в усьому світі є духовно єдині у відзначенні відновлення Української держави, проголошеної 24 серпня 1991 р.

Цей день в історії України став найбільшим даром для українського народу, який завжди буде відзначатись як кульмінація зусиль багатьох поколінь українців за право вільно жити на своїй власній землі, розвиватись у своїй державі, говорити своєю рідною мовою та вільно сповідувати свою віру.

23.08.2017
Президента СКУ Евгена Чолія всьоме внесено до довідника “Найкращі юристи в Канаді”

Світовий Конґрес Українців (СКУ) щиро вітає Президента СКУ Евгена Чолія з обранням його колегами для внесення до дванадцятої редакції довідника “Найкращі юристи в Канаді” 2018 р. у сферах його практики з корпоративних та комерційних судових процесів, а також з права неплатоспроможності і фінансової реструктуризації.

22.08.2017
Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів виступить на Інавгураційному економічному форумі СКУ

25 серпня 2017 р. Степан Кубів, Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України, виступить з головною доповіддю на Інавгураційному економічному форумі «Підтримка економічного розвитку України: співпраця між Урядом і діаспорою», який організовує Світовий Конгрес Українців (СКУ) разом з Американською торговельною палатою в Україні та Канадсько-українською торговою палатою. 

 

22.08.2017
Світовий Конґрес Українців засуджує теракти у Фінляндії

Cвітовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до міжнародної спільноти в засудженні терористичного акту 19 серпня 2017 р. в Турку, Фінляндія.

Під час теракту загинуло дві особи та було поранено вісім із різних країн світу.

18.08.2017
Світовий Конґрес Українців засуджує теракти в Барселоні та Камбрільсі

Cвітовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до міжнародної спільноти в засудженні терористичних актів 17 та 18 серпня 2017 р. на вулицях Барселони та Камбрільсу, Іспанія, переповнених людьми в розпал туристичного сезону.

Під час терактів загинуло щонайменше 13 осіб та було поранено понад 100 із 34-ох країн світу.

18.08.2017
Президент СКУ Евген Чолій здійснив робочий візит до Сінґапуру

14-15 серпня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій разом з дружиною Анною здійснив свій перший візит до Сінґапуру, де представив його урядовим високопосадовцям важливі українські питання та обговорив з місцевою українською громадою шляхи подальшої співпраці з СКУ.
Світовий Конґрес Українців
145 Evans Avenue, #207, Toronto, Ontario, Canada M8Z 5X8
Тел: 416-323-3020 Факс: 416-323-3250 E-mail: uwc@ukrainianworldcongress.org
Website Design In Toronto - Intelex
Всі права захищено © 2017