Ukrainian World Congress
Контакти
Додати в закладки
English  /   Українська
Члени СКУ:
Аргентина Вірменія Австралія Бельгія Боснія і Герцеговина Бразилія Канада Хорватія Чеська Республіка Данія Естонія Франція Грузія Німеччина Греція Угорщина Італія Казахстан Латвія Литва Молдова Норвегія Парагвай Польща Португалія Румунія Російська Федерація Сербія Словацька Республіка Іспанія Швейцарія Велика Британія Сполучені Штати Америки Узбекістан Європейський Конґрес Українців
 
Пошук

Новини


25.05.2017
Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій здійснив робочий візит до Вашинґтону

24-25 травня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій здійснив робочий візит до Вашинґтону, США, де зустрівся з високопосадовцями урядових структур і громадянського суспільства та виступив на бенкеті під назвою “США-Україна: Партнери в боротьбі за демократію і безпеку в Європі”.

23.05.2017
Світовий Конґрес Українців засуджує теракт у Манчестері

Cвітовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до міжнародної спільноти в засудженні терористичного акту 22 травня 2017 р. у Манчестері, Велика Британія, на концерті, на якому були переважно молодь та діти з батьками.

Під час теракту загинуло більше двадцяти осіб, включаючи дітей, та десятки було поранено.

19.05.2017
Відео про відзначення 50-ліття СКУ в Греції та Португалії

Висилаємо посилання на відео про відзначення 50-ліття  Світового Конґресу Українців (СКУ) в Греції і Португалії за участю Президента СКУ Евгена Чолія.

Відзначення 50-ліття СКУ в Афінах, Греція, 22 квітня 2017 р.

18.05.2017
Українці всього світу приєднуються до відзначення  Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

На 18 травня 2017 р. припадає 73-тя річниця депортації кримських татар з Криму, що була вчинена  в 1944 р. за наказом радянського диктатора Йосипа Сталіна.

У цей день, який Верховна Рада України в 2015 р. проголосила Днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, з Кримського півострова України було депортовано в різні регіони Радянського Союзу сотні тисяч кримських татар.

17.05.2017
СКУ вітає підписання Регламенту про безвізовий режим для громадян України

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає офіційне підписання 17 травня 2017 р. Регламенту про безвізовий режим для громадян України до держав, членів Європейського Союзу (ЄС), що входять до Шенгенської зони, який був схвалений 11 травня 2017 р. Радою ЄС.

Українські громадяни, які мають біометричні паспорти, зможуть в’їжджати до всіх держав, членів ЄС (за винятком Ірландії та Великобританії), а також до Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейну і Швейцарії, терміном до 90 днів протягом будь-якого 180-денного періоду.

16.05.2017
СКУ вітає Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей в Україні

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає прийняття Національною радою реформ Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей в Україні.

Довгострокова стратегія на 2017-2026 рр., прийнята 31 березня 2017 р., має на меті змінити нинішню систему інституційного догляду та виховання дітей на систему, яка забезпечує догляд і виховання дитини в сімейному або наближеному до сімейного середовищі.

16.05.2017
СКУ заохочує до участі у Всесвітньому дні вишиванки 18 травня на підтримку українського народу

Світовий Конґрес Українців заохочує українців діаспори та друзів України взяти участь у Всесвітньому дні вишиванки, одягнувши українську вишиванку 18 травня 2017 р.

Вишиванка є древнім символом України, який популяризує український народ і його культуру в усьому світі. 

15.05.2017
СКУ шокований обстрілами житлового сектора підтримуваними Російською Федерацією терористами, що спричинили смерті чотирьох цивільних

Світовий Конґрес Українців (СКУ) висловлює співчуття родинам невинних цивільних, які загинули 13 травня 2017 р. внаслідок обстрілів з боку підтримуваних Російською Федерацією терористів у місті Авдіївка, Україна.

Місто на Сході України увечері потрапило під обстріл, що спричинив загибель чотирьох осіб, із яких три жінки, а також одне тяжке поранення.

15.05.2017
СКУ вітає режисера документального фільму “Recovery Room” Адріану Лугову з удостоєнням нагород

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає режисера документального фільму “Recovery Room” (Післяопераційна палата) Адріану Лугову, а також продюсера Юрія Лугового і композитора Романа Лугового з нещодавнім удостоєнням нагород, зокрема трьох Голлівудських міжнародних незалежних документальних нагород у категоріях музичного оформлення, жінка-продюсер і повнометражний іноземний фільм, та нагороди IndieFEST за повнометражний документальний фільм.

13.05.2017
Координаційний комітет підтримки України при СКУ обговорив тему про подвійне громадянство для українців

Координаційний комітет підтримки України при Світовому Конґресі Українців (СКУ) обговорив тему про подвійне громадянство для українців у контексті зовнішньої трудової міграції на телеконференції 6 травня 2017 р., яку організувало Представництво СКУ в Україні.

11.05.2017
Світовий Конґрес Українців привітав новообраного Президента Франції Еммануеля Макрона 

11 травня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій надіслав вітальний лист до нового Президента Франції Еммануеля Макрона у зв’язку з його успішним обранням 9 травня 2017 р.

Президент СКУ висловив вдячність Франції за її несхитну підтримку України в час значної політичної невизначеності для Європейського континенту, загостреної дезінформаційною кампанією Російської Федерації, яка спрямована на дискредитацію європейського співтовариства і західних цінностей, які воно представляє.

10.05.2017
СКУ закликає підтримати введення санкцій проти осіб, відповідальних за незаконне ув’язнення кінорежисера Олега Сенцова  

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає українців усього світу приєднатися до кампанії, яка закликає уряди ввести санкції проти осіб, відповідальних за незаконне ув’язнення відомого українського режисера Олега Сенцова.

Олег Сенцов був арештований 10 травня 2014 р. за політично вмотивованими звинуваченнями за його мирну акцію протесту проти незаконної окупації Криму військами Російської Федерації. 

08.05.2017
Постанова ІІІ Конгресу українців у Польщі в 70-ту річницю операції “Вісла”

ІІІ Конгрес українців у Польщі, який пройшов протягом 28 квітня - 1 травня 2017 р. у Перемишлі, Польща, прийняв Постанову в 70-ту річницю операції “Вісла”.

З текстом Постанови можна ознайомитись ТУТ.

03.05.2017
Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій узяв участь у відзначенні 50-ліття СКУ в Польщі

1 травня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій взяв участь у відзначенні 50-ліття СКУ в Польщі, організованому складовою організацією СКУ Об’єднанням українців у Польщі.

Президент СКУ виступив з головною промовою під час відзначення, яке відбулося в Народному домі в Перемишлі, конфіскованому польським комуністичним режимом у 1947 р. під час акції “Вісла” і повернутому в 2011 р. українській громаді польськими владними структурами. 

03.05.2017
Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій узяв участь у відзначеннях 70-ої річниці акції “Вісла” в Польщі

9-30 квітня і 1 травня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій відбув візит до Польщі зі своєю дружиною Анною Чолій, щоб узяти участь у відзначеннях 70-ої річниці акції “Вісла”.

Президент СКУ розпочав свій візит 29 квітня 2017 р. у Павлокомі, де побував на панахиді за 366 осіб, вбитих у цьому селі на початку 1945 р. польськими військовими.

02.05.2017
Генеральний секретар СКУ привітав українську діаспору в Канаді за участь у підтримці демократичного розвитку України

28-29 квітня 2017 р. під час робочого візиту в Канаду Генеральний секретар Світового Конґресу Українців (СКУ) Стефан Романів узяв участь в українських громадських заходах у Торонто.

Генеральний секретар СКУ виступив з привітанням на банкеті, який відбувся 29 квітня 2017 р. у зв'язку з ХХVII Крайовим з’їздом Ліґи Українців Канади та XXI Крайовим з’їздом Ліґи Українок Канади, під час якого він високо оцінив роботу організацій і всієї української діаспори в Канаді за сприяння інтересів України. 

01.05.2017
Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій зустрівся з високопосадовцями Португалії

У рамках відзначення 50-ліття Світового Конґресу Українців (СКУ), 27-28 квітня 2017 р. Президент СКУ Евген Чолій зустрівся з високопосадовцями Португалії.

У ході зустрічей Президент СКУ привітав резолюцію Парламенту Португалії від 3 березня 2017 р., яка визнає Голодомор 1932-33 рр. геноцидом українського народу та подякував Парламенту за принципову позицію.

01.05.2017
Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій узяв участь у відзначенні 50-ліття СКУ в Португалії

7-28 квітня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій узяв участь у відзначенні 50-ліття СКУ в Лісaбоні, Португалія, організованому складовою організацією СКУ Спілкою українців у Португалії.

Президент СКУ виступив з доповіддю на двох відзначеннях, а саме: в Посольстві України в Португалії та в Українській Греко-Католицькій Церкві Різдва Пресвятої Богородиці м. Лісабон, наголошуючи на численних досягненнях СКУ протягом усієї 50-літньої історії та акцентуючи на головних пріоритетах СКУ, включно з подальшою підтримкою територіальної цілісності України. 

01.05.2017
Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій  зустрівся з високопосадовцями Iспанії

У рамках відзначення 50-ліття Світового Конґресу Українців (СКУ) 25-26 квітня 2017 р. Президент СКУ Евген Чолій зустрівся з високопосадовцями Іспанії.

У ході зустрічей Президент СКУ закликав владні структури Іспанії офіційно визнати Голодомор 1932-1933 рр. Геноцидом українського народу. 

01.05.2017
Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій узяв участь у відзначенні 50-ліття СКУ в Іспанії

25 квітня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій узяв участь у відзначенні 50-ліття СКУ в Мадриді, Іспанія, організованому Асоціацією “Українська громада в Іспанії за права, честь та гідність українців”. Президент СКУ виступив з головною промовою під час відзначення, описуючи картину численних досягнень протягом усієї 50-літньої історії в просуванні інтересів українців та України. 
Світовий Конґрес Українців
145 Evans Avenue, #207, Toronto, Ontario, Canada M8Z 5X8
Тел: 416-323-3020 Факс: 416-323-3250 E-mail: uwc@ukrainianworldcongress.org
Website Design In Toronto - Intelex
Всі права захищено © 2017