Ukrainian World Congress
Контакти
Додати в закладки
English  /   Українська
Члени СКУ:
Аргентина Вірменія Австралія Бельгія Боснія і Герцеговина Бразилія Болгарія Канада Хорватія Чеська Республіка Данія Естонія Франція Грузія Німеччина Греція Угорщина Італія Казахстан Латвія Литва Молдова Норвегія Парагвай Польща Португалія Румунія Російська Федерація Сербія Словацька Республіка Іспанія Швейцарія Велика Британія Сполучені Штати Америки Узбекістан Європейський Конґрес Українців
 
Пошук

Новини
Світовий Конґрес Українців засуджує теракти в Барселоні та Камбрільсі

Cвітовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до міжнародної спільноти в засудженні терористичних актів 17 та 18 серпня 2017 р. на вулицях Барселони та Камбрільсу, Іспанія, переповнених людьми в розпал туристичного сезону.

Під час терактів загинуло щонайменше 13 осіб та було поранено понад 100 із 34-ох країн світу.


Детальніше...
Президент СКУ Евген Чолій здійснив робочий візит до Сінґапуру

14-15 серпня 2017 р.Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій разом з дружиною Анною здійснив свій перший візит до Сінґапуру, де представив його урядовим високопосадовцям важливі українські питання та обговорив з місцевою українською громадою шляхи подальшої співпраці з СКУ.


Детальніше...
Президент СКУ Евген Чолій завершив робочий візит до Австралії

1-13 серпня 2017 р., на запрошення Союзу Українських Oрганізацій у Австралії (СУОА), Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій разом з дружиною Анною здійснив свій перший візит до Австралії, під час якого побував у Мельбурні, Перті, Аделаїді, Сіднеї, Канберрі, Брізбені та Гобарті, щоб представити актуальні українські питання владним структурам та зміцнити зв’язки з місцевими українськими Церквами і громадами.


Детальніше...
Президент СКУ виступив на тему 50-ліття СКУ на круглому столі в Університеті Монаша в Австралії

10 серпня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій виступив на круглому столі СКУ в 50 років і далі: австралійський контекст”, який пройшов у Центрі україністики ім. Миколи Зерова в Університеті Монаша в Мельбурні, Австралія.


Детальніше...
Президент СКУ Евген Чолій виступив з публічною лекцією в Австралійському національному університеті

9 серпня 2017 р. у Канберрі, Австралія, Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій виступив з публічною лекцією в Центрі європейських студій Австралійського національного університету на тему “Ставлення ЄС до держав колишнього Варшавського договору та пострадянських республік”.


Детальніше...
Президент СКУ Евген Чолій зустрівся з урядовими високопосадовцями Австралії

7 і 9 серпня 2017 р. в Канберрі та 1 і 10 серпня 2017 р. у Мельбурні Австралія, Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій мав робочі зустрічі з австралійськими урядовими високопосадовцями, щоб обговорити питання, пов’язані з подальшою підтримкою України та забезпеченням миру і стабільності в світі.


Детальніше...
blcok

Українці разом - майбутнє за нами!”

Відзначення 50-ліття СКУ 

    
              
      

Відзначення 50-ліття СКУ

360-OS Open Summit 7 липня 2017 р.

Е. Чолій у кабінеті Міністрів України

Наші партнери   

Світовий Конґрес Українців
145 Evans Avenue, #207, Toronto, Ontario, Canada M8Z 5X8
Тел: 416-323-3020 Факс: 416-323-3250 E-mail: uwc@ukrainianworldcongress.org
Website Design In Toronto - Intelex
Всі права захищено © 2017