Ukrainian World Congress
Контакти
Додати в закладки
English  /   Українська
Члени СКУ:
Аргентина Вірменія Австралія Бельгія Боснія і Герцеговина Бразилія Болгарія Канада Хорватія Чеська Республіка Данія Естонія Франція Грузія Німеччина Греція Угорщина Італія Казахстан Латвія Литва Молдова Норвегія Парагвай Польща Португалія Румунія Російська Федерація Сербія Словацька Республіка Іспанія Швейцарія Велика Британія Сполучені Штати Америки Узбекістан Європейський Конґрес Українців
 
Пошук

Новини
Голова СКВОР Оксана A.Винницька-Юсипович узяла участь у телевізійній програмі “Українці в світі” 

Висилаємо для Вашого ознайомлення та поширення лінк на телевізійну програму пр онавчання української мови в діяспорі в програмі ”Українці в світі” телеканалу “Перший західний”, Львів, Україна, 9 грудня 2017 р., у якій узяла участь Голова Світової Координаційної Виховно-Освітньої Ради СКУ Оксана A. Винницька-Юсипович. 

З відеозаписом програми можна ознайомитись ТУТ.


Детальніше...
Світовий Конґрес Українців висловлює привітання з нагоди  100-ліття першого Курултаю кримськотатарського народу

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає кримських татар із 100-літтям першого Курултаю кримськотатарського народу, який проголосив Кримську Народну Республіку та прийняв Конституцію і державну символіку.

 


Детальніше...
Продемонструйте свою підтримку українцям, незаконно ув’язненим Російською Федерацією!

10 грудня - Міжнародний день прав людини

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає міжнародне співтовариство заявити про свою підтримку українським громадянам, незаконно ув’язненим Російською Федерацією. 

Приєднайтесь до кампанії Листівки для в’язнів” та надішліть листівку політичному в’язню!


Детальніше...
Президент СКУ Евген Чолій завершив візит до Латвії

2-4 грудня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій, на запрошення складових організацій СКУ, Об’єднання українських товариств у Латвії, Українського культурно-просвітнього товариства в Латвії “Дніпро” та Конґресу Українців Латвії, здійснив робочий візит до Риги, Латвія, метою якого було посилення співпраці з владними структурами та українськими громадами в просуванні актуальних українських питань на світовому терені.


Детальніше...
Президент СКУ Евген Чолій завершив візит до України

29 листопада – 1 грудня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій здійснив робочий візит до Києва, Україна, у ході якого обговорив сучасні українські питання та шляхи подальшої співпраці з високими релігійними і державними провідниками України, з речниками міжнародного співтовариства, дипломатами держав світу та представниками українського громадянського суспільства.


Детальніше...
СКУ вітає Спільну декларацію саміту Східного партнерства в Брюсселі

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає Спільну декларацію, прийняту 24 листопада 2017 р. учасниками саміту Східного партнерства в Брюсселі, що визнає європейські прагнення та європейський вибір країн Східного партнерства, як зазначено у відповідних Угодах про асоціацію між Європейським Союзом (ЄС) та Грузією, Молдовою і Україною.


Детальніше...
blcok

Українці разом - майбутнє за нами!”

Відзначення 50-ліття СКУ 

    
              
      

Виступ Е. Чолія з нагоди 50-ліття СКУ

Виступи Президента України та Президента СКУ

Делегати СКУ на засіданні у Верховній Раді

Наші партнери   

Світовий Конґрес Українців
145 Evans Avenue, #207, Toronto, Ontario, Canada M8Z 5X8
Тел: 416-323-3020 Факс: 416-323-3250 E-mail: uwc@ukrainianworldcongress.org
Website Design In Toronto - Intelex
Всі права захищено © 2017