Ukrainian World Congress
Контакти
Додати в закладки
English  /   Українська
Члени СКУ:
Аргентина Вірменія Австралія Бельгія Боснія і Герцеговина Бразилія Болгарія Канада Хорватія Чеська Республіка Данія Естонія Франція Грузія Німеччина Греція Угорщина Італія Казахстан Латвія Литва Молдова Норвегія Парагвай Польща Португалія Румунія Російська Федерація Сербія Словацька Республіка Іспанія Швейцарія Велика Британія Сполучені Штати Америки Узбекістан Європейський Конґрес Українців
 
Пошук

Новини
Президент СКУ відвідає п’ять країн світу, де просуватиме українські інтереси на заходах ОБСЄ, Європейського Парламенту і ООН та на зустрічах з державними високопосадовцями і українськими громадами

Протягом 22 лютого – 7 березня 2018 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій відвідає Австрію, Словаччину, Бельгію, Об’єднані Арабські Емірати та Сербію, де просуватиме українські інтереси на заходах Організації з Безпеки і Співробітництва в Європі (ОБСЄ), Європейського Парламенту і Організації Об’єднаних Націй (ООН) та на зустрічах з високопосадовцями міжнародних інституцій і держав світу та з українськими громадами з мережі СКУ.


Детальніше...
СКУ вшановує Героїв Небесної Сотні  

20 лютого 2018 р. українці всього світу будуть відзначати четверту річницю трагічних подій на київському Майдані незалежності, які жорстоко та безжалісно обірвали життя жінок і чоловіків, які своїм героїзмом привернули міжнародну увагу до України, забезпечивши, щоб український народ не залишився наодинці в боротьбі за демократичні цінності, основні права та принципи, котрі  сповідує західна цивілізація.


Детальніше...
Світовий Конґрес Українців закликає Президента Польщі переглянути поправки до Закону про Інститут національної пам'яті

Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій закликав Президента Республіки Польща Анджея Дуду переглянути нещодавні поправки до Закону про Інститут національної пам'яті – Комісію з розслідування злочинів проти польського народу в інтересах українського і польського народів та миру і безпеки в регіоні.


Детальніше...
Світовий Конґрес Українців висловлює співчуття у зв’язку з трагічною стіляниною в школі США

Світовий Конґрес Українців (СКУ) глибоко засмучений безглуздим розстрілом 14-ти невинних школярів та 3-ох учителів у Паркленді, США, 14 лютого 2018 р.

“Світовий Конґрес Українців висловлює глибокі співчуття американському народу у зв’язку з цією трагедією та молиться за жертви та їхні родини,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.


Детальніше...
Президент СКУ Евген Чолій здійснив візит до Люксембурга

2 лютого 2018 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій здійснив візит до Люксембурга, де мав зустріч з проводом та представниками Української громади в Люксембурзі “ЛУкраїнa” на чолі з Миколою Жаровим.


Детальніше...
Президент СКУ Евген Чолій завершив візит до Брюсселя

31 січня - 3 лютого 2018 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій здійснив візит до Брюсселя, Бельгія, де виступив на конференції у Європейському Парламенті і на регіональній нараді послів України в Європі та зустрівся з високопосадовцями ЄС, НАТО, Бельгії і України.


Детальніше...
blcok

Українці разом - майбутнє за нами!”

Відзначення 50-ліття СКУ 

    
              
      

E.Чолій привітав Папу Римського

Виступ Е. Чолія з нагоди 50-ліття СКУ

Вітання президента СКУ до 25-ліття МІОК

Наші партнери   

Світовий Конґрес Українців
145 Evans Avenue, #207, Toronto, Ontario, Canada M8Z 5X8
Тел: 416-323-3020 Факс: 416-323-3250 E-mail: uwc@ukrainianworldcongress.org
Website Design In Toronto - Intelex
Всі права захищено © 2018