Ukrainian World Congress
Контакти
Додати в закладки
English  /   Українська
Члени СКУ:
Аргентина Вірменія Австралія Бельгія Боснія і Герцеговина Бразилія Канада Хорватія Чеська Республіка Данія Естонія Франція Грузія Німеччина Греція Угорщина Італія Казахстан Латвія Литва Молдова Норвегія Парагвай Польща Португалія Румунія Російська Федерація Сербія Словацька Республіка Іспанія Швейцарія Велика Британія Сполучені Штати Америки Узбекістан Європейський Конґрес Українців
 
Пошук

Новини
Президент Світового Конґресу Українців зустрівся з високопосадовцями Італії та Ватикану

24 квітня 2017 р., в рамках відзначення 50-ліття СКУ, Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій зустрівся з високопосадовцями Італії та Ватикану.

У ході зустрічей Президент СКУ закликав владні структури Італії підтримати продовження санкцій проти Російської Федерації, поки вона повністю не виконає Мінські домовленості, та офіційно визнати Голодомор 1932-33 рр. геноцидом українського народу. 


Детальніше...
Президент СКУ Евген Чолій узяв участь у відзначенні 50-ліття СКУ в Італії

3 квітня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій узяв участь у відзначенні 50-ліття СКУ в Римі, Італія, організованому Християнським товариством українців у Італії, Організаційним комітетом “Євромайдан-Рим” та Товариством “Свята Софія”. Президент СКУ виступив з промовою під час відзначення, акцентувавши увагу на пріоритетах СКУ з історичної точки зору, що включають його численні досягнення протягом усієї 50-літньої історії. 


Детальніше...
Президент СКУ Евген Чолій зустрівся з високопосадовцями під час робочого візиту до Греції

20-23 квітня 2017 р.,в рамках відзначення 50-ліття СКУ, Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій зустрівся з урядовими високопосадовцями, представниками провідних інституцій та громадянського суспільства, щоб заохотити їх до подальшої підтримки України. У ході зустрічей, що відбулися 20-21 квітня 2017 р., Президент СКУ наголосив на важливості завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію між ЄС і Україною та реалізації безвізового режиму для громадян України.


Детальніше...
Президент СКУ Евген Чолій узяв участь у відзначенні 50-ліття СКУ в Греції

20-23 квітня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій здійснив робочий візит до Афін, Греція, в рамках відзначення 50-ліття СКУ. 22 квітня 2017 р. Президент СКУ виступив з головною доповіддю на банкеті, який з нагоди 50-ліття СКУ організувала складова організація СКУ - Товариство української діаспори в Греції “Українсько-грецька думка” на чолі з Галиною Маслюк. 


Детальніше...
СКУ висловлює співчуття з приводу смерті представника місії ОБСЄ на українській території, яка контролюється підтримуваними Російською Федерацією терористами

Світовий Конґрес Українців(СКУ) висловлює співчуття рідним і близьким цивільного члена Спеціальної моніторингової місії  (СММ) Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), вбитого під час виконання службових обов'язків на території Східної України, яка контролюється підтримуваними  Російською Федерацією терористами.


Детальніше...
СКУ повністю підтримує план реформи системи охорони здоров'я, запропонований Виконуючою обов'язки Міністра охорони здоров'я України

Світовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до послів Великої Сімки, місії Європейського Союзу в Україні та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у висловленні повної підтримки плану реформи системи охорони здоров’я, запропонованого Виконуючою обов’язки Міністра охорони здоров’я України д-ром Уляною Супрун.


Детальніше...
blcok

Українці разом - майбутнє за нами!”

 

    
                  
      

Захід Парламентськoї асамблеї ОБСЄ

Е. Чолій у кабінеті Міністрів України

Наші партнери   

Світовий Конґрес Українців
145 Evans Avenue, #207, Toronto, Ontario, Canada M8Z 5X8
Тел: 416-323-3020 Факс: 416-323-3250 E-mail: uwc@ukrainianworldcongress.org
Website Design In Toronto - Intelex
Всі права захищено © 2017