Ukrainian World Congress
Контакти
Додати в закладки
English  /   Українська
Члени СКУ:
Аргентина Вірменія Австралія Бельгія Боснія і Герцеговина Бразилія Болгарія Канада Хорватія Чеська Республіка Данія Естонія Франція Грузія Німеччина Греція Угорщина Італія Казахстан Латвія Литва Молдова Норвегія Парагвай Польща Португалія Румунія Російська Федерація Сербія Словацька Республіка Іспанія Швейцарія Велика Британія Сполучені Штати Америки Узбекістан Європейський Конґрес Українців
 
Пошук

Новини
Президент СКУ Евген Чолій завершив робочий візит до Бельгії

6-8 листопада 2017 р., Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій здійснив робочий візит до Брюсселю, Бельгія, де взяв участь у Форумі “СКУ в 50: Європейський і Євроатлантичний форум” та зустрівся з високопосадовцями Європейського Союзу, НАТО і їхніх держав-членів, а також України і Молдови.


Детальніше...
СКУ провів міжнародний форум “СКУ в 50 років і далі: європейський і євроатлантичний форум” у Брюсселі, щоб обговорити підтримку України

7 листопада 2017 р. в приміщенні Європейського економічного і соціального комітету в Брюсселі, Бельгія, Представництво Світового Конґресу Українців (СКУ) зі зв’язків з міжнародними організаціями в Брюсселі провело міжнародний форум “СКУ в 50 років і далі: європейський і євроатлантичний форум”, присвячений 50-ій річниці СКУ. 


Детальніше...
Російська Федерація заблокувала участь СКУ в 50-му пленарному засіданні ПАЧЕС

9 листопада 2017 р. Міжнародний секретаріат Парламентської асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва (ПАЧЕС) повідомив Світовий Конґрес Українців (СКУ), що російська делегація заблокувала участь СКУ в 50-му пленарному засіданні ПАЧЕС.

Президент  СКУ Евген Чолій був запрошений взяти участь та виступити на цьому засіданні ПАЧЕС 29-30 листопада 2017 р. в Києві. 


Детальніше...
Світовий Конґрес Українців рішуче засуджує терористичний акт у Нью-Йорку

Світовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до міжнародного співтовариства в рішучому засудженні терористичного акту 31 жовтня 2017 р. в Нью-Йорку, США, що стався біля Світового торгового центру на Мангеттені.

Жертвами цього акту тероризму стали громадяни США, Аргентини і Бельгії, 8 з яких загинуло та 11 було поранено.

 


Детальніше...
СКУ засуджує останній теракт у Сомалі

Cвітовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до міжнародної спільноти в засудженні теракту 28 жовтня 2017 р. в Моґадішо, Сомалі.

Внаслідок теракту загинуло 23 особи та більше ніж 30 було поранено. Від імені 20-мільйонної української діаспори СКУ висловлює глибокі співчуття родинам жертв та молиться за всіх постраждалих від цього акту тероризму.

 


Детальніше...
Президент СКУ Евген Чолій виступив на святковому бенкеті в Монтреалі з нагоди 26-ої річниці України та 50-ліття СКУ 

22 жовтня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій взяв участь у святковому бенкеті в Домі української молоді в Монтреалі, Канада, який з нагоди 26-ої річниці незалежності України та 50-ліття СКУ організував Відділ Конґресу Українців Канади в Монтреалі.


Детальніше...
blcok

Українці разом - майбутнє за нами!”

Відзначення 50-ліття СКУ 

    
              
      

Економічний форум 25 липня 2017 р.

Виступи Президента України та Президента СКУ

Делегати СКУ на засіданні у Верховній Раді

Наші партнери   

Світовий Конґрес Українців
145 Evans Avenue, #207, Toronto, Ontario, Canada M8Z 5X8
Тел: 416-323-3020 Факс: 416-323-3250 E-mail: uwc@ukrainianworldcongress.org
Website Design In Toronto - Intelex
Всі права захищено © 2017