Ukrainian World Congress
Контакти
Додати в закладки
English  /   Українська
Члени СКУ:
Аргентина Вірменія Австралія Бельгія Боснія і Герцеговина Бразилія Канада Хорватія Чеська Республіка Данія Естонія Франція Грузія Німеччина Греція Угорщина Італія Казахстан Латвія Литва Молдова Норвегія Парагвай Польща Португалія Румунія Російська Федерація Сербія Словацька Республіка Іспанія Швейцарія Велика Британія Сполучені Штати Америки Узбекістан Європейський Конґрес Українців
 
Пошук

Новини
СКУ повністю підтримує план реформи системи охорони здоров'я, запропонований Виконуючою обов'язки Міністра охорони здоров'я України

Світовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до послів Великої Сімки, місії Європейського Союзу в Україні та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у висловленні повної підтримки плану реформи системи охорони здоров’я, запропонованого Виконуючою обов’язки Міністра охорони здоров’я України д-ром Уляною Супрун.


Детальніше...
Цитати про Світовий Конґрес Українців

Світовий Конґрес Українців (СКУ), в минулому Світовий Конґрес Вільних Українців (СКВУ), заохочує всіх приєднатися до кампанії у соціальних мережах з підвищення обізнаності з минулими та сучасними досягненнями СКУ та його актуальністю протягом 50-річної історії.


Детальніше...
Вісім відео про Світовий Конґрес Українців

Висилаємо список відеороликів разом з лінками, за якими можна ознайомитись з працями студентів Національного університету “Львівська політехніка”, підготовленими у рамках проекту Молодь про Світовий Конґрес Українців” з нагоди його 50-ліття.

Що ви знаєте про Світовий Конґрес Українців? https://www.youtube.com/watch?v=0scs1_JeR_Y&t=4s


Детальніше...
Великоднє привітання Світового Конґресу Українців

Світовий Конґрес Українців (СКУ) щиро вітає Ієрархів і духовенство Українських Церков, Президента, Прем’єр-міністра, Голову Верховної Ради та Збройні Сили України, голів усіх складових організацій СКУ та українців усього світу з великим святом Христового Воскресіння!

Воскресіння Ісуса Христа є найбільшим і найвеличнішим для всіх українців днем, що символізує перемогу життя над смертю та світла над пітьмою, а також гуртує наш народ навколо єдиних християнських цінностей.


Детальніше...
Світовий Конґрес Українців вітає створення Координаційної ради українських громад у Турецькій Республіці

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає створення 8 квітня 2017 р. Координаційної ради українських громад у Республіці Туреччина під час з’їзду представників українських громад, який пройшов у Посольстві України в цій країні.


Детальніше...
Світовий Конґрес Українців засуджує теракти у Єгипті

Cвітовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до міжнародної спільноти в засудженні терористичних актів 9 квітня 2017 р. у двох християнських церквах міст Танта та Александрія, Єгипет, що забрали життя десятків людей та спричинили травмування багатьох інших.

Від імені 20-мільйонної української діаспори СКУ висловлює глибокі співчуття родинам жертв та молиться за всіх, хто постраждав від цих актів тероризму.


Детальніше...
blcok

Українці разом - майбутнє за нами!”

 

    
                  
      

Захід Парламентськoї асамблеї ОБСЄ

Е. Чолій у кабінеті Міністрів України

Наші партнери   

Світовий Конґрес Українців
145 Evans Avenue, #207, Toronto, Ontario, Canada M8Z 5X8
Тел: 416-323-3020 Факс: 416-323-3250 E-mail: uwc@ukrainianworldcongress.org
Website Design In Toronto - Intelex
Всі права захищено © 2017