Ukrainian World Congress
Контакти
Додати в закладки
English  /   Українська
Члени СКУ:
Аргентина Вірменія Австралія Бельгія Боснія і Герцеговина Бразилія Канада Хорватія Чеська Республіка Данія Естонія Франція Грузія Німеччина Греція Угорщина Італія Казахстан Латвія Литва Молдова Норвегія Парагвай Польща Португалія Румунія Російська Федерація Сербія Словацька Республіка Іспанія Швейцарія Велика Британія Сполучені Штати Америки Узбекістан Європейський Конґрес Українців
 
Пошук

Новини
Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій здійснив робочий візит до Вашинґтону

24-25 травня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій здійснив робочий візит до Вашинґтону, США, де зустрівся з високопосадовцями урядових структур і громадянського суспільства та виступив на бенкеті під назвою “США-Україна: Партнери в боротьбі за демократію і безпеку в Європі”.


Детальніше...
Світовий Конґрес Українців засуджує теракт у Манчестері

Cвітовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до міжнародної спільноти в засудженні терористичного акту 22 травня 2017 р. у Манчестері, Велика Британія, на концерті, на якому були переважно молодь та діти з батьками.

Під час теракту загинуло більше двадцяти осіб, включаючи дітей, та десятки було поранено.


Детальніше...
Відео про відзначення 50-ліття СКУ в Греції та Португалії

Висилаємо посилання на відео про відзначення 50-ліття  Світового Конґресу Українців (СКУ) в Греції і Португалії за участю Президента СКУ Евгена Чолія.

Відзначення 50-ліття СКУ в Афінах, Греція, 22 квітня 2017 р.


Детальніше...
Українці всього світу приєднуються до відзначення  Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

На 18 травня 2017 р. припадає 73-тя річниця депортації кримських татар з Криму, що була вчинена  в 1944 р. за наказом радянського диктатора Йосипа Сталіна.

У цей день, який Верховна Рада України в 2015 р. проголосила Днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, з Кримського півострова України було депортовано в різні регіони Радянського Союзу сотні тисяч кримських татар.


Детальніше...
СКУ вітає підписання Регламенту про безвізовий режим для громадян України

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає офіційне підписання 17 травня 2017 р. Регламенту про безвізовий режим для громадян України до держав, членів Європейського Союзу (ЄС), що входять до Шенгенської зони, який був схвалений 11 травня 2017 р. Радою ЄС.

Українські громадяни, які мають біометричні паспорти, зможуть в’їжджати до всіх держав, членів ЄС (за винятком Ірландії та Великобританії), а також до Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейну і Швейцарії, терміном до 90 днів протягом будь-якого 180-денного періоду.


Детальніше...
СКУ вітає Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей в Україні

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає прийняття Національною радою реформ Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей в Україні.

Довгострокова стратегія на 2017-2026 рр., прийнята 31 березня 2017 р., має на меті змінити нинішню систему інституційного догляду та виховання дітей на систему, яка забезпечує догляд і виховання дитини в сімейному або наближеному до сімейного середовищі.


Детальніше...
blcok

Українці разом - майбутнє за нами!”

 

    
                  
      

Захід Парламентськoї асамблеї ОБСЄ

Е. Чолій у кабінеті Міністрів України

Наші партнери   

Світовий Конґрес Українців
145 Evans Avenue, #207, Toronto, Ontario, Canada M8Z 5X8
Тел: 416-323-3020 Факс: 416-323-3250 E-mail: uwc@ukrainianworldcongress.org
Website Design In Toronto - Intelex
Всі права захищено © 2017