Ukrainian World Congress
Контакти
Додати в закладки
English  /   Українська
Члени СКУ:
Аргентина Вірменія Австралія Бельгія Боснія і Герцеговина Бразилія Болгарія Канада Хорватія Чеська Республіка Данія Естонія Франція Грузія Німеччина Греція Угорщина Італія Казахстан Латвія Литва Молдова Норвегія Парагвай Польща Португалія Румунія Російська Федерація Сербія Словацька Республіка Іспанія Швейцарія Велика Британія Сполучені Штати Америки Узбекістан Європейський Конґрес Українців
 
Пошук

Новини
Президент СКУ Евген Чолій здійснив робочий візит до Вашинґтону  

12 вересня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій здійснив робочий візит до Вашинґтону, США, де зустрівся з урядовими високопосадовцями та виступив на прийомі з нагоди 26-ої річниці Незалежності України та 25-ої річниці дипломатичних відносин Україна-США.


Детальніше...
СКУ стурбований винесенням вироку кримсько-татарському лідеру за політично вмотивованими звинуваченнями

Світовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до міжнародного співтовариства, засуджуючи винесення вироку кримськотатарському лідеру Ахтему Чийгозу на 8 років ув’язнення за підтримку територіальної цілісності України.

Ахтем Чийгоз, заступник Голови Меджлісу кримськотатарського народу, діяльність якого було оголошено поза законом Російською Федерацією після того, як вона окупувала і встановила контроль над півостровом.


Детальніше...
СКУ вітає продовження Європейським Союзом індивідуальних обмежувальних заходів проти громадян Російської Федерації та юридичних осіб

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає рішення Європейського Союзу від 6 вересня 2017 р. щодо продовження індивідуальних обмежувальних заходів ще на шість місяців за порушення територіальної цілісності та суверенітету України. Заморожування активів та візові заборони були накладені на 149 чиновників з Російської Федерації та підтримуваних нею сепаратистів у Східній Україні, а також на 38 юридичних осіб.


Детальніше...
СКУ закликає українців по цілому світу допомогти жертвам руйнівних ураганів у Сполучених Штатах Америки та на Карибських островах

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає українців по цілому світу надати допомогу жертвам руйнівних ураганів, які спричинили хаос у різних регіонах Сполучених Штатів Америки та Карибських островів.

СКУ та українська діаспора моляться за жертв ураганів Гарві та Ірма, а також усіх рятувальників, які надають допомогу постраждалим.


Детальніше...
Президент СКУ здійснив робочий візит до Республіки Молдова

3-4 вересня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій на запрошення Товариства української культури в Молдові перебував з робочим візитом в Кишиневі, Молдова.

Під час своїх зустрічей Президент СКУ висловив вдячність молдовським високопосадовцям за підтримку України, головно що стосується відновлення та збереження її територіальної цілісності та  закликав їх і надалі продовжувати підтримувати Україну.


Детальніше...
СКУ закликає міжнародне співтовариство бойкотувати Всесвітній фестиваль молоді та студентів, який проводиться у Російській Федерації

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає міжнародне співтовариство, зокрема молодіжні та студентські організації, та уряди у всьому світі бойкотувати Всесвітній фестиваль молоді та студентів, який проводиться Російською Федерацією з 14 по 22 жовтня 2017 р.

Підтримуючи заклик Уряду України, СКУ звертає увагу на грубе порушення Російською Федерацією суверенітету та територіальної цілісності України цією подією.


Детальніше...
blcok

Українці разом - майбутнє за нами!”

Відзначення 50-ліття СКУ 

    
              
      

Економічний форум 25 липня 2017 р.

Виступи Президента України та Президента СКУ

Делегати СКУ на засіданні у Верховній Раді

Наші партнери   

Світовий Конґрес Українців
145 Evans Avenue, #207, Toronto, Ontario, Canada M8Z 5X8
Тел: 416-323-3020 Факс: 416-323-3250 E-mail: uwc@ukrainianworldcongress.org
Website Design In Toronto - Intelex
Всі права захищено © 2017